burger
basket
Покупцю
Обране
Кошик
Мій кабінет
(044) 323-09-06 chevron
Графік роботи
пн-нд: з 09:00 до 20:00
search-voice
Нічого не знайдено...

Дитячі товари для подорожей Munchkin

16 товарів
Сортувати:
по рейтингу
Фільтр filter-mobile-title

Відгуки про покупку товарів у категорії "Дитячі товари для подорожей Munchkin"

Зеркало в автомобиль Munchkin "Baby in Sight"

07.07.2024

Переваги: Комфорт і спокій батьків
Недоліки: Не виявили
Коментар: Для нас стало рятівним в період поки дитина їздила лицем проти руху автомобіля. По суті при купівлі цього дзеркала ви купляєте свій спокій, що за кермом особливо цінно. В будь який момент ви можете оцінити ситуацію з малюком і контролювати те що відбувається ззаду, без необхідності відволікатись від дороги, а це вже мова про безпеку всіх, хто знаходиться в автомобілі. Окремим плюсом стало те що син любив сам себе розважати в дзеркалі, а це і тиша в машині і додатковий розвиток.)) Як на мене це необхідна річ, якщо батько або матір їдуть самі з малюком в автівці.
Автокресло Chicco NextFit Zip Max Air, группа 0+/1/2/3

02.07.2024

Переваги: Дуже комфортне
Недоліки: Не виявлено
Коментар: Як мама трьох діток, маю досвід в автокріслах. Купували, коли дитині було 2 місяці. С першого дня покупки дитині комфортно, головне - правильно відрегулювати крісло згідно інструкції. Великим плюсом є чохол на блискавці, його можна знімати і прати. У наших знайомих в цьому автокріслі їздить вже друга дитина, воно ніде не продавлено і виглядає як нове.
Зеркало в автомобиль Munchkin "Baby in Sight"

12.06.2024

Переваги: Має хороший огляд і якісне відзеркалення - дитину добре видно. Зручне універсальне кріплення - тож швидко перенести із машини в машину.
Недоліки: Не помітили під час використання
Коментар: Незамінна річ для дитини до 15 міс. Водію добре видно дитину у реальному часі ;), у довгій дорозі зручно відмітити час засиння/прокидання, дитина постарше може себе розглядати в дзеркалі. А ще круто, що МА є у різних містах - тож ми вранці в Одесі зайшли купили дзеркало і поїхали далі. За рік використання дзеркало у тому ж ідеальному стані.