burger
basket
Покупцю
Обране
Кошик
Мій кабінет
(044) 323-09-06 chevron
Графік роботи
пн-нд: з 09:00 до 20:00
search-voice
Нічого не знайдено...

Дитячі суміші

81 товар
Сортувати:
по рейтингу
Фільтр filter-mobile-title
Показати ще

Відгуки до товарів

Сухая смесь Kendamil Goat 1 на козьем молоке, 0-6 мес., 800 г

16.04.2024

Переваги: Найкраща з усіх сумішей на козячому молоці. Однозначно рекомендую! Дитинка їсть з задоволенням! Добре набирає вагу. Суміш має приємний аромат та смак. Легко розчиняється в воді.
Недоліки: Можливо для декого буде трохи зависока ціна, але вона варта кожної гривні!
Сухая молочная антиколиковая смесь Kendamil Comfort, 0-12 мес., 800 г

16.04.2024

Переваги: Чудова суміш! Реально допомагає при затримці туалету та зменшує прояви коліків. Рекомендую!
Недоліки: Не виявила
Сухая смесь Kendamil Goat 1 на козьем молоке, 0-6 мес., 800 г

11.04.2024

Переваги: Ідеально підходить для змішаного типу годування. Дитина із задоволенням поєднувала ГВ і цю суміш. Дуже добре розчиняється і має приємний ледь помітний запах. Зручне пакування.
Недоліки: Не знайшла

Дитячі суміші: вибираємо альтернативу материнському молоку

Кращою їжею для немовляти, поза всяким сумнівом, є грудне молоко мами, але якщо таке вигодовування неможливе, на допомогу дбайливим батькам прийдуть дитячі суміші.

Важливий момент: перед переходом на штучне вигодовування та, відповідно, вибором молочної суміші проконсультуйтеся з лікарем-педіатром. Тільки він може підтвердити (або спростувати) необхідність зміни раціону дитини. Не варто забувати, що організм малюка дуже ніжний і сприйнятливий до будь-яких змін (особливо, в перші місяці життя), тому для того, щоб не нашкодити, їх потрібно попередньо обговорювати з лікарем. Пам'ятайте: тільки лікар зможе підібрати суміш, яка підійде саме вашому немовляті і принесе йому максимум користі, так що в жодному разі не нехтуйте порадами професіонала.

Консультація лікаря потрібна у цьому питанні ще й тому, що деяким діткам показано особливі – профілактичні чи лікувальні – суміші, які неможливо правильно призначити без попереднього обстеження. До складу таких сумішей, як правило, входять спеціальні компоненти, які без шкоди здоров'ю допоможуть організму малюка налагодити внутрішні процеси і не допустити посилення проблем, якщо раптом такі є.

З чого виготовляють суміші для дітей?

Склад молочної суміші, звичайно, змінюється, залежно від виробника та інших факторів, але найчастіше ключові компоненти наступні:

 • Білок молочної сироватки та казеїн – білки, що входять до складу коров'ячого чи козячого молока, які становлять основу сумішей для штучного вигодовування,
 • Лактоза – вуглевод, який допомагає привести в норму травлення, а також дає енергію організму малюка,
 • Таурин – амінокислота, необхідна для розвитку центральної нервової системи,
 • Пробіотики – корисні бактерії, які допомагають формуватися імунітету дитини,
 • Мікроелементи – часточки, які беруть участь у всіх обмінних процесах в організмі, регулюючи їх,
 • Вітамини – речовини, що сприяють справному функціонуванню всього організму.

Різноманітність сумішей для годування

Щоб не заплутатися у різноманітності продукції на полицях магазину, обираючи для малюка альтернативу грудному молоку, варто спочатку ознайомитись із загальною класифікацією дитячого харчування. Зазвичай такі замінники ділять на 2 великі групи:

 • Адаптовані. Такі суміші найбільш наближені до материнського молока і містять аналогічні компоненти, тому вважаються кращою альтернативою.
 • Частково адаптовані. Найчастіше це дещо застарілі формули сумішей, які лише трохи схожі за складом з молоком мами, тому їх також називають замінниками минулого покоління.

Зверніть увагу на те, що адаптоване молоко підходить для новонароджених діток, на відміну від частково адаптованого.

Суміші для дітей: розбираємося з маркуванням

Знайти потрібну молочну суміш для малюка буде набагато простіше, якщо перед тим, як гортати каталог або піти в магазин, ознайомитися з їх загальноприйнятим маркуванням. Отже, якщо на баночці ви бачите:

 • Цифру «0» – суміш підходить для недоношених малюків та діток, у яких є проблеми з набором ваги
 • Цифру «1» – суміш для годування малюків від народження до 6 місяців,
 • Цифру «2» – суміш призначена для малюків від 6 місяців до 1 року,
 • Цифру «3» – суміш підійде старшим діткам, від 1 року.

Завжди враховуйте вік дитини при виборі замінника молока, адже саме від нього залежить формула продукту та співвідношення складових, що забезпечить наближеність суміші до молока мами та сприятиме гармонійному та здоровому розвитку маленького організму.

Легко та швидко купити суміші для дітей ви зможете в інтернет-магазині на сайті ma.com.ua. Алгоритм дій наступний:

 1. Відвідати з малюком лікаря-педіатра та отримати консультацію з приводу переходу на штучне вигодовування.
 2. Вибрати в інтернет-каталозі суміш, яка відповідає рекомендаціям лікаря, а також влаштовує вас за ціною та іншими параметрами.
 3. Оформити замовлення та обговорити деталі з менеджером магазину.
 4. Забрати замовлення в одному з шоу-румів або в найближчому поштовому відділенні через 1-2 дні.

Часті питання про дитячі суміші:

 •  

  Які суміші кращі для новонародженого?

  Ідеальною для малюка буде та суміш, яку призначить лікар, відповідно до віку, стану здоров'я та ряду інших факторів. При виборі потрібної баночки в магазині зверніть увагу на маркування: товари для новонароджених ви впізнаєте за цифрою «1» на етикетці.

 •  

  Які дитячі суміші бувають?

  Найчастіше серед сучасних молочних сумішей виділяють дві категорії: адаптовані та частково адаптовані суміші. Перші найбільш близькі за складом до грудного молока, а другі лише певною мірою з ним схожі.

 •  

  Яка найкраща суміш?

  Існує безліч рейтингів дитячих сумішей, проте варто пам'ятати, що найкращу суміш для вашої малютки зможе підібрати лише лікар.

 •  

  Які молочні суміші Адаптовані?

  Адаптованими називають ті суміші, які містять компоненти, максимально близькі до складових грудного молока та завдяки цьому сприяють повноцінному розвитку дитячого організму.