Дитячі каші
- -13%
Відгуки про покупку товарів у категорії "Дитячі каші"
Дитячі каші: перша доросла їжа в раціоні малюка
Поступово розвиваючись, організм дитини починає потребувати інших продуктів харчування, крім молока мами, і тоді в раціоні дитини повинні з'явитися дитячі каші. Сьогодні на прилавках магазинів безліч каш для дітей: різні крупи, з добавками та без, а також спеціалізовані продукти для дітей практично будь-якого віку. Щоб не заплутатися в цій різноманітності, розберемося в основних моментах.
Отже, що собою являють дитячі каші?
Зазвичай, говорячи про каші для дітей, ми маємо на увазі суху суміш інгредієнтів, яку досить просто залити охолодженою кип'яченою водою і остудити до комфортної для споживання температури. Однак не варто порівнювати такий прикорм із швидкорозчинною кашею для дорослих, адже в дитячому продукті присутні корисні речовини та вітаміни, які легко засвоюються та сприяють правильному розвитку малюка, а також у ньому немає жодних шкідливих добавок.
Каші для дітей: які бувають і в чому різниця?
Дитячі каші класифікують за низкою факторів, основними з яких є кількість компонентів, а також наявність молочної основи та глютена.
За кількістю компонентів виділяють такі види каш:
- Монокомпонентні. Виготовлені з одного виду злаків та не містять добавок. Вважається, що такі каші найкраще підходять для першого прикорму.
- Полікомпонентні. Це каші з добавками – ягодами, фруктами, овочами, горіхами. Їх частіше вибирають для старших діток.
За наявності молочної основи каші бувають:
- Молочні – містять коров'яче або козяче молоко.
- Безмолочні – у них тільки злаки.
Щодо глютена, є крупи:
- Що містять глютен – наприклад, манна, вівсяна, ячна та пшенична.
- Безглютенові – такі, як рис, гречка чи кукурудзяна. Зазвичай саме з таких каш рекомендують починати прикорм, адже вони дуже рідко викликають алергію.
5 порад щодо вибору каші для малюка:
- Заплануйте поступове введення каш у раціон дитини приблизно з 6 місяців. Починаючи з цього віку для гармонійного розвитку організму крихітки злаки стають необхідними.
- Не нехтуйте консультацією лікаря-педіатра, адже тільки прикорм, підібраний фахівцем, відповідатиме потребам та особливостям організму дитини та принесе максимум користі.
- Віддавайте перевагу надійним виробникам дитячого харчування, продукція яких має необхідні сертифікати та є безпечною для немовляти.
- Враховуйте вік дитини, якій підбираєте злаковий прикорм і не купуйте каші занадто із запасом. Пам'ятайте: дітям – дитячі каші, швидкорозчинними кашами для дорослих ні в якому разі не можна годувати малюка.
- Для першого прикорму краще вибирати каші без добавок та безглютенові крупи, оскільки вони легше засвоюються в організмі малюка.
Дитячі каші купити в інтернет-магазині на сайті ma.com.ua найзручніше, адже це займає мінімум часу. При цьому вибір тут такий самий великий, як і на полицях оффлайн-магазинів, так що вам точно вдасться підібрати потрібний продукт для малюка. Щоб вже через 1-2 дні отримати замовлення в найближчому поштовому відділенні в будь-якому куточку країни, потрібно зробити кілька кліків і підтвердити замовлення по телефону.
Популярні питання про дитячі каші:
-
Які найкращі дитячі каші?
Найкращі дитячі каші – продукт надійного виробника, що відповідає міжнародним стандартам. Такі каші зазвичай виготовляються та сертифікуються у Європейському Союзі.
-
Які є дитячі каші?
Каші для дітей ділять за низкою факторів, серед яких кількість компонентів (монокомпонентні та полікомпонентні), наявність у складі молока (молочні та безмолочні), а також вміст глютену (глютенові та безглютенові).
-
З якого віку можна вводити в раціон каші?
Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я рекомендують починати вводити злаковий прикорм дитині у 6-8 місяців, адже до цього моменту остаточно формується система травлення, і організм починає виробляти ферменти, необхідні для засвоєння такої їжі. Однак краще перед зміною раціону малюка отримати консультацію лікаря-педіатра, який підбере прикорм, виходячи з індивідуальних особливостей дитини.
-
Яка ціна на дитячі каші?
Ціни на дитячі каші варіюються залежно від виробника, складу та інших моментів, але в сучасних умовах не важко підібрати дитині злаковий прикорм на будь-який гаманець.