Коментар:Минулої зими відкрила для себе бренд viking. Надалі купуватиму дітям чоботи на зиму тільки їх. Минулого сезону син активно відносив такі ж чоботи тільки в чорному кольорі. Не мокнуть, швидко сохнуть, не збиваються носочки, теплі і надзвичайно зручні. Тепер в таких і донька. Найкраще взуття в зимові холодні та мокрі дні.