Комментарий:Ванночка в користуванні вже півтора місяці. Це найкраще рішення було зупинитись саме на ній, бо дуже зручно купати малечу. Ми ставило її на пральну машину, яку попередньо застилаємо рушником, щоб стояла стійко. Донька лежить в ній зручно та не сповзає.
В комплекті є гамак, проте ми їм не користуємось, бо він не достає до води.
Комментарий:Супер зручна ванночка для тих, у кого мало місця у ванній кімнаті) Ми складаємо і прибираємо в нішу
Зараз дитині 5 місяців - поки ще влазимо в положенні лежачи